کد تخفیف ویژه گیاهان آپارتمانی

Solinbazar1403

Picture of زهرا ناظریه
زهرا ناظریه

۵ مقاله اخیر

۵ مقاله اخیر از این قسمت برای شما در دسترس است

معرفی کامل ۱۰ بازار گل در تهران

بازار گل در تهران کجاست؟ آدرس و ساعات کاری بازار گل در تهران چیست؟ | گلفروشی آنلاین سولین بازار

اگر قصد خرید انواع گل و گیاه را دارید، احتمالا قیمت و تازه بودن آن مهم‌ترین دغدغه‌تان است. شما می‌توانید گل ارزان و تازه را مستقیم از بازار گل در تهران یا گلفروشی ارزان در تهران تهیه کنید. بازارهای گل، در مناطق مختلفی از تهران قرار دارند. برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌توانید نزدیک‌ترین بازار به محل سکونت یا محل کار خود را انتخاب کنید. اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید می‌توانید به بازار گل آبشناسان یا بازار گل ستاری که به بازار گل غرب تهران معروف است، مراجعه کنید.

برای افرادی که در شمال تهران زندگی می‌کنند، بازار گل محلاتی و بازار گل بابایی محل مناسبی برای خرید گل و گیاه آپارتمانی است. اگر در شرق تهران یا شهرهای نزدیک به آن زندگی می‌کنید، برای خرید گل می‌توانید به بازار گل ولیعصر و بازار گل امام رضا (بازار گل خاوران) که در پاکدشت قرار دارد مراجعه کنید. درصورتی‌که قصد خرید گل برای مراسم‌های ترحیم را دارید، می‌توانید گیاه دلخواه خود را از بازار گل بهشت زهرا تهیه کنید.

 در این مقاله از مجله سولینت به معرفی چند بازار گل در تهران پرداخته‌ایم تا کار شما را برای خرید گل و گیاه مورد علاقه‌تان راحت‌تر کنیم. اگر قصد تهیه گل قیمت مناسب را دارید، مقاله بهترین بازار گل تهران راهنمای جامعی برای شما است.

خرید انواع گل و گیاه ارزان قیمت از گلفروشی آنلاین سولین بازار

معرفی بازار گل تهران

اگر شما هم قصد خرید گل و گیاه ارزان را دارید، خرید از بازار گل در تهران، انتخاب مناسبی است. در این بخش از مقاله به معرفی ده مورد از بازار گل در تهران پرداخته‌ایم. همراه ما باشید.

Bazar18 copy

بازار گل آجودانیه

اگر در شمال تهران زندگی می‌کنید و قصد خرید انواع گل و گیاه تازه را دارید، بازار گل آجودانیه محل مناسبی است. انواع گل و گیاه از نهال گرفته تا گل‌های شاخه‌ای در این بازار موجود است. همچنین شما می‌توانید خاک، کود و سم مورد نیاز گیاهان خود را نیز از این بازار گل در تهران تهیه کنید. روش‌های دسترسی به بازار گل آجودانیه عبارتند از:

دسترسی با مترو: فاصله بازار گل آجودانیه تا ایستگاه مترو نسبتا زیاد است. بعد از پیاده شدن از مترو در ایستگاه اقدسیه لازم است سوار تاکسی شوید تا به این بازار گل برسید.

دسترسی با اتوبوس: سوار اتوبوس‌های منقطه یک شوید. سپس در ایستگاه سه‌راه اراج از اتوبوس پیاده شوید. می‌توانید پیاده یا با تاکسی خود را به بازار گل آجودانیه برسانید.

دسترسی با تاکسی: برای رفتن به بازار گل آجودانیه می‌توانید از تاکسی‌های مسیر میدان کاشانک استفاده کنید.

دسترسی با خودروی شخصی: از خیابان دارآباد به سمت میدان آجودانیه حرکت کنید. بعد از رسیدن به میدان به سمت جنوب تهران بروید. سپس وارد خیابان ششم شرقی شوید.

در صورتی که بازار گل ارزان و نزدیک به محل زنگی خود را پیدا کنید، می دانید که چه گلی را باید انتخاب کنید؟ اگر خیر، که مقاله «معرفی انواع گل برای هر مناسبتی+ نماد ها» را حتما مطالعه کنید و مطمئن باشید خیلی به شما کمک خواهید کرد.

Bazar10 copy

بازار گل ستارخان

اگر از عاشقان کاکتوس‌ها هستید، توصیه می‌کنیم حتما به بازار گل ستارخان مراجعه کنید. در این بازار گل در تهران علاوه‌بر انواع کاکتوس و گل و گیاه، گلدان و کود و … نیز به فروش می‌رسد. بازار گل ستارخان تا ساعت ۲۱ باز است.برای رفتن به این بازار می‌


توانید از مترو، اتوبوس یا خودروی شخصی استفاده کنید.

دسترسی با مترو: کافی است در ایستگاه مترو یادگار امام پیاده شوید. سپس پیاده یا با تاکسی خود را به بازار گل ستارخان برسانید.

دسترسی با اتوبوس: ایستگاه‌ اتوبوس جلال آل احمد و ایستگاه اتوبوس آریافر در نزدیکی بازار گل ستارخان قرار دارند. بعد از پیاده‌شدن از اتوبوس در هر یک از این ایستگاه‌ها می‌توانید پیاده یا با تاکسی خود را به بازار گل برسانید.

دسترسی با خودروی شخصی: برای مراجعه به بازار گل ستارخان با خودروی شخصی وارد بزرگراه شیخ فضل الله نوری یا بزرگراه یادگار امام شوید. سپس وارد بزرگراه جلال آل احمد شده و در مسیر سازمان آب حرکت کنید. این بازار گل در نزدیکی سازمان آب قرار دارد.

Bazar5 copy

بازار گل ولیعصر

بازار گل ولیعصر، ویژه افرادی است که علاوه‌بر خرید گل‌های طبیعی، قصد خرید گل‌های مصنوعی را نیز دارند. این بازار گل در تهران و در میدان ولیعصر و ابتدای خیابان کریم‌خان واقع شده است. شما می‌توانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۱ به این بازار مراجعه کنید. نحوه دسترسی به بازار گل ولیعصر در ادامه نوشته شده است.

دسترسی با مترو: برای مراجعه به بازار گل ولیعصر از طریق مترو کافی است بعد از پیاده شدن از متروی میدان ولیصر، کافی است حدود ۱۰۰ متر به سمت بلوار کریم خان زند حرکت کنید.

دسترسی با BRT: برای رفتن به این مرکز خرید گل و گیاه با BRT کافی است ابتدا از ایستگاه اتوبوس BRT ولیعصر به سمت میدان ولیعصر حرکت کنید و سپس به سمت بلوار کریم‌خان بروید.

دسترسی با تاکسی: نزدیک‌ترین ایستگاه تاکسی به بازار گل ولیعصر ایستگاه تاکسی رسالت است. فاصله این ایستگاه تا بازار گل حدود ۷۰ متر است.

دسترسی با خودروی شخصی : دسترسی با خودروی شخصی به مجتمع گل و گیاه ولیعصر محدودیتی ندارد.

Bazar12 copy

بازار گل شهید بابایی

اگر ساکن شمال یا شمال شرقی تهران هستید و قصد خرید گیاه آپارتمانی و غیر آپارتمانی دارید، بازار گل در تهران در خیابان شهید بابایی محل مناسبی برای خرید است. برای مراجعه به بازار گل شهید بابایی محدودیت زمانی وجود ندارد و شما می‌توانید بعد از پایان ساعت کاری خود به آن مراجعه کنید.

ساعت کار بازار شهید بابایی در تهران: از ۸ صبح الی ۲۰

آدرس بازار گل شهید بابایی: اتوبان بابایی غرب، قبل از اتوبان ارتش

 روش‌های دسترسی به بازار گل شهید بابایی:

دسترسی با مترو: برای رفتن به بازار گل بابایی می‌توانید در ایستگاه‌های مترو قائم، اقدسیه، نوبنیاد یا شهید محلاتی از مترو پیاده شوید. اما این ایستگاه‌ها فاصله نسبتا زیادی با بازار گل دارند و لازم است پس از پیاده شدن از مترو، سوار تاکسی شوید.

دسترسی با BRT: نزدیک‌ترین ایستگاه BRT به بازار گل بابایی، ایستگاه پارک ملت است. با توجه به دور بودن ایستگاه اتوبوس از این بازار می‌توانید از تاکسی نیز استفاده کنید.

دسترسی با خودروی شخصی: در مسیر اتوبان شهید بابایی شرق به غرب حرکت کنید. بعد از خروجی لشکرک، حدود یک کیلومتر جلوتر به بازار گل می‌رسید.

Bazar17 copy

بازار گل محلاتی

اگر در شمال تهران زندگی می‌کنید و قصد دارید گل و گیاه خود را صبح‌ها تهیه کنید، بازار گل محلاتی پیشنهاد ما به شما است. برای خرید گل رز جاودان دیو و دلبر یا خرید گل رز جاودان موزیکال، گلفروشی‌های بازار گل تهران در محلاتی گزینه‌های خوبی هستند. ساعت کاری این بازار گل در تهران از ۴ صبح الی ۱۲ ظهر است. البته در روزهای پنجشنبه و جمعه یا تعطیلی‌های رسمی تا ساعت ۱۴ می‌توانید به این بازار گل مراجعه کنید.

بازار گل محلاتی تهران، بزرگراه شهید محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان زمزم و پایین‌تر از دادگاه قرار دارد. برای رفتن به بازار گل محلاتی می‌توانید از مترو، تاکسی، اتوبوس یا خودروی شخصی استفاده کنید. در ادامه راه‌های دسترسی به بازار گل را برای شما شرح داده‌ایم.

دسترسی با مترو: برای رفتن به بازار گل محلاتی، باید در ایستگاه متروی نبرد پیاده شوید. بعد از پیاده شدن از مترو، برای رسیدن به این بازار گل لازم است سوار تاکسی شوید.

دسترسی با BRT: نزدیک‌ترین ایستگاه BRT به بازار گل محلاتی، ایستگاه پارک ملت است. بعد از پیاده شدن در ایستگاه سوار تاکسی شده و روبروی بازار پیاده شوید.

دسترسی با خودروی شخصی: دسترسی به بازار گل شهید محلاتی از دو اتوبان بعثت و بسیج وجود دارد. شما می‌توانید بسته به مبدا خود مسیرتان را مشخص کنید.

آیامی دونید برای خرید گیاه آپارتمانی سالم بایدچه نکاتی رو رعایت کنید؟ یا می دونید که چطور باید از گیاه خودتون در خونه مراقبت کنید؟ اگه نمی دونید، نگران نباشید و مقاله «راهنمای کامل خرید گل و گیاه آپارتمانی و نحوه نگهداری در خانه» رو بخونید.

Bazar20 copy

بازار گل امام رضا

برای افرادی که در شرق تهران یا استان‌های شرقی کشور زندگی می‌کنند و قصد خرید گل دارند، بازار گل امام رضا انتخاب مناسبی است. این بازار گل در تهران در منظقه پاکدشت و نرسیده به شهر تهران قرار دارد. ساعت کاری بازار گل امام رضا یا بازار گل خاوران، هر روز از ساعت  ۵ صبح الی ۱۲ ظهر است. مسیرهای دسترسی به این بازار گل در ادامه نوشته شده است.

دسترسی با مترو: نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به بازار گل امام رضا ایستگاه متروی دولت آباد است. با توجه به دور بودن ایستگاه مترو از بازار گل، لازم است برای رسیدن به این بازار گل در تهران سوار تاکسی شوید.

دسترسی با BRT: ایستگاه BRTای نزدیک به بازار گل خاوران وجود ندارد.

دسترسی با تاکسی: برای رفتن به بازار گل امام رضا از طریق تاکسی، می‌توان از تاکسی‌هایی استفاده کرد که در مسیر جاده مشهد، پاکدشت یا شهر ری حرکت می‌کنند.

دسترسی با خودروی شخصی: در هر نقطه از تهران که هستید، به سمت بزرگراه امام رضا حرکت کنید. بازار گل خاوران در ضلع جنوبی و غرب شهرک صنعتی خاوران قرار دارد.

Bazar15 copy

بازار گل شهید فکوری

اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید و قصد خرید گل و گیاه را دارید، پیشنهاد ما به شما بازار گل شهید فکوری است. گل‌های آپارتمانی، گلدان‌های تزئینی، لوازم گل‌کاری و باغبانی از جمله محصولات موجود در این بازار گل در تهران است. بازار گل فکوری هر روز از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۸ شب باز است. برای رفتن به این بازار گل می‌توانید از روش‌های زیر اقدام کنید:

دسترسی با مترو: نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به بازار گل شهید فکوری، ایستگاه میدان آزادی است. کافی است به سمت کنارگذر لشکری حرکت کنید. کمی جلوتر به بازار گل خواهید رسید

دسترسی با BRT: خط ۱ اتوبوس‌های BRT خط آزادی است. برای رفتن به بازار گل شهید فکور کافی است در ایستگاه آزادی پیاده شوید. بعد از ۵ الی ۱۰ دقیقه به مقصد خود می‌رسید.

دسترسی با تاکسی: بازار گل شهید فکوری ابتدای جاده مخصوص کرج قرار دارد. شما می‌توانید از طریق تاکسی‌هایی که به سمت کرج می‌روند، خود را به این بازار گل در تهران برسانید.

دسترسی با خودروی شخصی: در مسیر خود به سمت میدان آزادی حرکت کنید. سپس از میدان آزادی به سمت جاده کرج و بزرگراه لشکری بروید. از کنارگذر لشکری به سمت بازار گل و گیاه فکوری بپیچید.

Bazar14 copy

بازار گل شهید لشکری

بازار گل شهید لشکری، از جمله بازارهای گل شلوغ است که در منقطه ۲۱ تهران و ابتدای جاده مخصوص کرج قرار دارد. غرفه‌های فروش گل و گیاه آپارتمانی و گل‌های تزئینی، انواع سبد گل و دسته گل، کارواش، کافه و پارکینگ رایگان از جمله امکانات این بازار گل در تهران است. شما می‌توانید همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب به بازار گل شهید لشکری مراجعه کنید. مسیرهای دسترسی به این بازار گل از طریق مترو، تاکسی، اتوبوس و خودروی شخصی در ادامه نوشته شده است.

دسترسی با مترو: برای دسترسی به بازار گل شهید لشکری از طریق مترو می‌توانید در یکی از ایستگاه‌های چیتگر، تندرستی یا ایران‌ خودرو پیاده شوید. سپس سوار تاکسی شوید و به سمت بازار گل حرکت کنید.

دسترسی با اتوبوس: بازار گل لشکری به شهرک استقلال تهران نزدیک است. شما می‌توانید اتوبوس‌های شهرک استقلال را سوار شوید و سپس بعد از پیاده شدن از اتوبوس در ایستگاه استقلال، با کمی پیاده‌روی به بازار گل برسید.

دسترسی با تاکسی: بازار گل لشکری در مسیر تهران به کرج قرار دارد. شما با استفاده از تاکسی‌های تهران-کرج خود را به این بازار گل برسانید.

دسترسی با خودروی شخصی: اگر از سمت شرق به بازار گل شهید لشکری می‌روید، کیلومتر ۸ به سمت کرج، بعد از آزادگان، وارد زیرگذر شهرک استقلال (دکتر عبیدی) شوید. به ورودی اختصاصی بازار گل و گیاه شهید لشکری می‌رسید. اما اگر در غرب تهران هستید و می‌خواهید به بازار گل شهید لشکری بروید، می‌توانید در کیلومتر ۸ شهید لشکری به سمت تهران، بعد از پارس خودرو بپیچید. این بازار گل در تهران درست روبروی بانک ملت قرار دارد.

Bazar1 copy

بازار گل غرب تهران

بازار گل آبشناسان یا بازار گل ستاری غربی‌ترین بازار گل در تهران است. این بازار سه سالن بزرگ دارد که هر کدام از آن‌ها مخصوص خرید و فروش گل‌ و گلدان‌های مختلف است. در سالن اول، انواع گلدان‌های سرامیکی و پلاستیکی، در سال دوم انواع گیاهان آپارتمانی و در سال سوم انواع گل‌های شاخه‌ای و تکی یا دسته گل و سبد گل به فروش می‌رسد.

اگر قصد خرید گل ارکیده در تهران را دارید، خرید از گلفروشی‌های موجود در بازار گل آبشناسان انتخاب مناسبی است. بازار گل غرب تهران نسبت به سایر بازارهای گل این شهر ساعت کاری کمتری دارد. ساعت کاری این بازار از ۹ صبح الی ۱۳ و از ۱۶ الی ۲۰ است. بازار گل آبشناسان در انتهای اتوبان ستاری شمالی، دومین خروجی  و در کنار پمپ بنزین آبشاسان قرار دارد.

دسترسی با مترو: متاسفانه ایستگاه مترویی نزدیک به بازار گل آبشناسان وجود ندارد.

دسترسی با اتوبوس: نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به بازار گل غرب تهران، ایستگاه اتوبوس سردار جنگل است. بعد از پیاده شدن از اتوبوس لازم است می‌توانید سوار تاکسی شده و خود را به بازار گل برسانید.

دسترسی با تاکسی: برای رفتن به بازار گل غرب تهران می‌توانید از تاکسی‌هایی که در مسیر اتوبان ستاری حرکت می‌کنند استفاده کنید. سپس در خیابان شعرا از تاکسی پیاده شوید.

دسترسی با خودروی شخصی: در هر نقطه از تهران که هستید، در مسیر اتوبان ستاری حرکت کنید. از اولین خروجی بعد از تقاطع آبشناسان بگذرید و در مسیر ستاری از شمال به جنوب قرار بگیرید. سپس به سمت خیابان شعرا بپیچید. بازار گل غرب تهران را در اولین نقاطع خیابان شعرا خواهید دید.

Bazar13 copy

بازار گل بهشت زهرا

اگر قصد خرید گل قیمت ارزان را دارید یا می‌خواهید برای مراسم‌های ترحیم گل تهیه کنید، بازار گل بهشت زهرا محل مناسبی است. تنوع گل‌ها در این بازار نسبت به سایر بازارهای گل کمتر است اما ساعت کاری بیشتری دارد. ساعت کاری بازار گل بهشت زهرا از ۸ صبح الی ۱۷ است. بازار گل بهشت زهرا ابتدای اتوبان بهشت زهرا و بعد از صالح آباد است. در این بخش از مقاله بازار گل در تهران راه‌های دسترسی به این بازار گل را نوشته‌ایم.

دسترسی با مترو: برای دسترسی به بازار گل بهشت زهرا با مترو، لازم است در ایستگاه متروی کهریزک یا شاهد، باقر شهر پیاده شوید. با توجه به بزرگ بودن بهشت زهرا، ممکن است لازم باشد سوار تاکسی شوید.

دسترسی با اتوبوس: برای رفتن به بازار گل بهشت زهرا باید در ایستگاه‌ اتوبوس پرند در مسیر باقر شهر پیاده شوید. با چند دقیقه پیاده‌روی به بازار گل می‌رسید.

دسترسی با تاکسی: نزدیک‌ترین ایستگاه تاکسی به بازار گل بهشت زهرا، ایستگاه تاکسی شاهد است.

دسترسی با خودروی شخصی: در هر نقطه از تهران که هستید به سمت اتوبان آزادگان حرکت کنید. در تقاطع آزادگان و تندگویان، به سمت جنوب تهران بروید. بعد از وارد شدن به اتوبان بهشت زهرا، ۲ کیلومتر به سمت جنوب حرکت کنید تا به بازار گل بهشت زهرا برسید.

Bazar4 copy

خرید اینترنتی انواع گل و گیاه در تهران

خرید کردن در شهر پردود و شلوغی مانند تهران، برای خیلی از افراد معضل بزرگی است. برای برطرف کردن این دغدغه می‌توانید خریداینترنتی انواع گل و گیاه تازه را انتخاب یا به نزدیک‌ترین بازار گل در تهران مراجعه کنید. فروشگاه‌های مختلفی از جمله سولین بازار، شبانه روز آماده خدمت‌رسانی به شما هستند.

شما می‌توانید با انتخاب شاخه یا دسته‌ گل و وارد کردن اطلاعات لازم، پس از خرید گل، آن را در زمان و مکان دلخواهتان تحویل بگیرید. همچنین امکان ارسال گل از طرف شما، به عزیزانتان، نیز وجود دارد. با خرید اینترنتی انواع گل و گیاه در تهران در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

حال اگر، در انتخاب گل مناسب خود تردید دارید، می توانید از راهنمایی مجله سولینت بهره مند شوید. با خواندن مقاله راهنمای خرید گل تازه و تازه نگهداشتن گل برای مدت طولانی تر  متوجه می شوید که چطور باید گل مناسب، سالم و شادابی را خریداری کنید. 

Bazar9 copy

سخن اخر درباره بازار گل در تهران

خرید گل از آن دست خریدهای حال خوب‌کن است؛ مخصوصا که اگر بتوانیم گل ارزان تهیه کنیم. برای تهیه گل‌های تازه و ارزان می‌توان به بازار گل در تهران مراجعه کرد. هر یک از این بازارها در نقاط مختلف تهران قرار دارند و دسترسی به آن‌ها از طریق مترو، اتوبوس، تاکسی یا خودروهای شخصی آسان‌تر است. اگر در شرق تهران زندگی می‌کنید می‌توانید به بازار گل محلاتی، بازار گل بابایی، بازار گل امام رضا یا بازار گل ولیعصر مراجعه کنید.

بازار گل آبشناسان یا بازار گل غرب تهران یا بازار گل ستاری و بازار گل فکوری مناسب افرادی است که در غرب و تهران زندگی می‌کنند. بازار گل بهشت زهرا نیز مناسب افرادی است که در جنوب تهران سکونت دارند یا می‌خواهند برای انواع مراسم ختم و ترحیم گل تهیه کنند. ساعت کاری هر بازار گل در تهران متفاوت است و بهتر است قبل از مراجعه به آن‌ها از ساعت کاری‌شان مطلع شوید. برای تهیه گل‌های تازه، صبح‌های زود و اولین ساعت باز شدن بازار گل در تهران، بهترین زمان است.

خرید انواع گل و گیاه ارزان قیمت از گلفروشی آنلاین سولین بازار

ما در گلفروشی آنلاین سولین بازار منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادهای شما هستیم. نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها بنویسید. کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.

1. گل ارزان از کجا بخریم؟

برای خرید گل ارزان می‌توانید به بازار گل در تهران مراجعه کنید.

2. آدرس بازار گل ستاری چیست؟

بازارگل ستاری یا بازار گل آبشناسان در بزرگراه ستاری جنوبی و در خیابان شعرا قرار دارد.

3. بازار گل امام رضا تهران کجاست؟

بازار گل امام رضا یا بازار گل خاوران در شرق تهران، شهرستان پاکدشت قرار دارد.

4. بهترین سایت فروش گل و گیاه کدام است؟

سایت گلفروشی آنلاین سولین بازار یکی از بهترین سایت‌های خرید گل محسوب می‌شود.

5. قیمت گل آفتابگردان شاخه ‌ای چند است؟

با توجه به این که قیمت گل و گیاه تغییر می‌کند برای اطلاع از قیمت گل آفتابگردان با کارشناسان مجموعه سولین بازار در تماس باشید.

6. بازار گل غرب تهران کجاست؟

بازار گل غرب تهران یا بازار گل آبشناسان یا بازار گل ستاری در تهران در تقاطع اتوبان ستاری یا آبشناسان قرار دارد.

7. بهترین بازار گل شمال تهران کدام است؟

بازار گل آجودانیه بهترین بازار گل شمال تهران است.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

Picture of زهرا ناظریه
زهرا ناظریه
من از روزی که از رشته مدیریت کسب‌ و کار فارغ‌التحصیل شدم، تصمیم گرفتم دنیای خودم و اطرافم رو بهتر کنم. در کنار کار، ورزش و مطالعه مهم‌‌ترین بخش برنامه‌های روزانه من هستن و به عنوان یک کارشناس محتوا، تلاش می‌کنم با قلمم دنیای محتوای فارسی رو قشنگ‌تر کنم.
نظر شما در مورد این مقاله چیست؟
دیدگاه شما بعد از تائید توسط پشتیبانی سولین بازار نمایش داده خواهد شد .

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)