لوگوی-سولین-بازار.png-05
ورود | ثبت‌نام

راهنمای خرید گل مناسب ترحیم و تسلیت+ ۵ گل عزا

عکس گل مناسب ترحیم و تسلیت

گل مناسب ترحیم و تسلیت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

به عنوان گل عزا، چه گلی بهتر است؟

انتخاب و خرید مناسب گل ترحیم و تسلیت و عزا

« این شتریست که جلوی در خانه همه می نشید ؟» قطعا این اصطلاح را شنیده اید به این معنی که مرگ اجتناب ناپذیره و همگی ما با آن دست به گریبان هستیم. اما این که مرگ به سراغ همه می آید، دلیل مناسب نیست برای اینکه خانواده شخص به راحتی مرگ او وا می پذیرند و عزاداری نمی کنند. قطعا خانواده تا مدتی عزادار خواهند بود و وظیفه اطرافیان برای تسکین آ نها دور خانواده عزادار جمع خواهند شد.

یکی از کارهایی که مرسوم می باشد خرید گل ترحیم و تسلیت  و تقدیم به ایشان می باشد؛ با این کار پیام هایی را به عزادارن می رسانند، مثلا، «ما را در غم خود شریک بدانید» «ما را همدرد خود بدانید» «به شما صبر عطا شود» «زندگی ادامه دارد».

 از آنجایی که گل ها نیز پیام های متفاوتی را منتقل می کنند، پس باید گل ها و معانی آنها را بشناسید و گل مناسب ترحیم با دیزاین مناسب را انتخاب کنید. انواع گل عزا وتسلیت در دیزاین های مختلفی موجود می باشد، مثلا، باکس مناسب گل ترحیم و تسلیت، سبد گل عزا و تسلیت، پایه گل ترحیم، تاج گل تسلیت. اگر شما در مورد انواع گل مناسب تسلیت، دیزاین ها مناسب، و یا رنگ مناسب اطلاعات زیادی ندارید، مجله سولینت، یا همان مجله گلفروشی آنلاین سولین بازار شما را راهنمایی خواهد کرد.

خرید انواع گل و گیاه از گل فروشی آنلاین سولین بازار

در این مقاله، در مورد ویژگی های گل مناسب گل مناسب ترحیم و تسلیت صحبت خواهیم کرد. در ادامه هم، ۵ گل ترحیم و تسلیت را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.تا پایان مقاله با ما همراه باشید. اما اگر، بعد از مطالعه مقاله سوالی برای شما باقی ماند، حتما در قسمت دیدگاه سوال خود را مطرح کنید، کارشناسان ما صمیمانه پاسخگوی سوالات شما هستند.

خرید انواع پایه گل ترحیم و تسلیت گلفروشی آنلاین سولین بازار

برای انتخاب و خرید گل مناسب ترحیم و تسلیت باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

در انتخاب و خرید گل عزا و تسلیت، نکاتی را باید رعایت کنید که خانواده عزادار پیام محبت آمبز شما را کاملا درک کند.

  • ابتدا اینکه، گل خود را از گلفروشی معتبر خریداری کنید. در این صودت می توانید از تازه بودن گل ها مطمئن شوید. حتی می توانید، برای صرفه جویی در وقت خود، گلفروشی های آنلاین را بررسی کنید، م یک گل مناسب ترحیم و تسلیت ارزان قیمت و تازه را خریداری کنید.
  • نوع گل، رنگ گل و معنایی که دارد توجه کنید. هر گلی پیامی دارد، و تنها در این صورت می باشد که خانواده شما پیام شما را درک می کنند و دچار سوءتفاهم نمی شوند.
  • به سایز و دیزاین گل ترحیم و تسلیت هم دقت کنید. همانطور که می دانید گل ها دیزاین های متفاوتی دارند و برای انتخاب نوع مناسب آن باید به سلیقه شخص مقابل، و به بودجه خود توجه کنید.
  • حتما از گلفروشی بخواهید که کارت حاوی پیام تسلیت را بر روی گل قرار دهد. از این طریق می توانید پیام تسلیت را واضح تر بیان کنید؛ و همینطور، نام خود را روی گل بنویسید که خانواده، متوجه این هدیه شما شود. مخصوصا که ممکن است،  در مراسم، آن شخص از شدت غم زیاد متوجه اطرافیان و مهمان ها و گل هایی که آورده اند، نشود.

در صورتی که در تشخیص و خرید گل تازه مشکل دارید و یا نمی دانید که چطور باید گل را به مدت طولانی تری تازه نگه دارید، حتما مقاله ی «چطور گل تازه بخریم و چطور گل را به مدت طولانی تری تازه نگه داریم؟» را مطالعه کنید که شما را در این زمینه راهنمایی خواهد کرد.

۵ گل ترحیم و تسلیت و معانی آن ها

در هنگام ابراز همدردی و تسلیت به یک عزیزی که از دست داده‌ایم، انتخاب گل مناسب ترحیم بسیار مهم است. گل‌ها نمایانگر عشق، محبت و احترام ما نسبت به فرد متوفی هستند و بنابراین انتخاب گل مناسب ترحیم می‌تواند نشانه‌ای از ارادت و احترام به خانواده محترم آن فرد باشد.

در انتخاب گل مناسب برای ترحیم، باید به معانی مختلف گل‌ها توجه کرد. برخی از گل‌ها مانند گل‌های سفید، نیلوفر و گل‌های زنبق به عنوان نمادهای تسلیت و همدردی شناخته می‌شوند. انتخاب گل‌هایی که معنای احترام و ارادت را دارند، می‌تواند به خانواده محترم متوفی احساس حمایت و تسلیت کند.

حتما مقاله «راهنمای خرید بهترین گل هدیه برای هر مناسبتی و نکات خرید» را هم بخوانید. بسیار کاربردیست. در این مقاله، در مورد گل های بیشتری صحبت کردیم، همینطور در مورد نمادهای گل ها و این که برای چه مناسبتی مناسب هستند.

1-گل‌ لیلیوم: 

خرید انواع لیلیوم سفید، گل ترحیم و تسلیت گلفروشی آنلاین سولین بازار

لیلیوم ها بخاطر بوی خوب و رایحه دلپذیری که در فضا فراهم می آورند برای عرض تسلیت مراسم ترحیم بسیار انتخاب خوبی می باشد. لیلیوم سفید بسیار آرامش بخش است. این گل با زیبایی دلنشینی که دارد نمادی از پاکی و معصومیت است. از این رو در انتخاب گل مناسب ترحیم و تسلیت این گل گزینه بسیار خوبی محسوب می شود. اگر این گل انتخاب شماست، پس پیشنهاد می کنیم، به خرید پایه گل ترحیم لیلوم و آنتوریم، یا باکس گل ترحیم لیلیوم و و رز فکر کنید.

2-گل‌ رز: 

خرید انواع رز سفید، گل ترحیم و تسلیت گلفروشی آنلاین سولین بازار

گل رز نماد معصومیت، دوستی، خلوص و محبت می باشد و علاقه شما را به خانواده متوفی ابراز می کند. همچنین رز سفید نشانه احترام شما نسبت به متوفی است. اگر این گل محبوب را انتخاب کردید، ما به شما گل ترحیم رز هلندی، باکس گل ترحیم چوبی رز، شاخه گل رز هلندی سفید با ربان مشکی را پیشنهاد می کنیم.

۳- گل‌ گلایول:

خرید گلایل سفید، گل ترحیم و تسلیت در گلفروشی آنلاین سولین بازار

قطعا اولین گلی که برای گل مناسب ترحیم و تسلیت به ذهنمان می رسد گلایول است. گلایول ها نماد احترام و ارادت هستند بسیار مقاوم و زیبا می باشند. و از دیرباز برای مراسم ترحیم و عرض تسلیت انتخاب همیشگی بوده اند. امروزه نیز این گل بسیار مورد توجه است خصوصا گلایل سفید با حس آرامشی که دارد برای دیزاین گل ترحیم بسیار کاربردی است. پیشنهاد مجله سولینت به شما، پایه گل ترحیم گلایل و آنتوریم، پایه گل ترحیم گلایل، و باکس گل ترحیم گلایل یک طبقه و یا دو طبقه می باشد.

۴- گل مریم:

خرید انواع مریم سفید، گل ترحیم و تسلیت گلفروشی آنلاین سولین بازار

گل مریم یک گل زیبا و معروف است که پیام همدردی را منتقل می کند به این معنی که به شخص می فهماند که همیشه از آنها حمایت می‌کنیم و در کنارشان هستیم. بوی خوب و آرامش بخش این گل نیز این پیام را تایید می کند. اگر این گل را می پسندید، پس پیشنهاد می کنیم که به سراغ پایه گل ترحیم مریم و آنتوریوم، سبد گل تسلیت مریم و رز، یا تاج گل ترحیم مریم و آنتوریوم بروید.

۵- گل لیسیانتوس:

خرید انواع لیسیانتوس سفید، گل ترحیم و تسلیت گلفروشی آنلاین سولین بازار

گل لیسیانتوس یک گل زیبا و با شکوه است که به دلیل شکوفه‌های زیبا و رنگارنگش، به عنوان نمادی از شادی و خوشبختی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما گل لیسانتوس سفید، نماد همدردی و حمایت می باشد پس به عنوان گل مناسب ترحیم و تسلیت مناسب است. زمانی که عزیزی را از دست می‌دهیم یا مواجه با مشکلات و مصیبت‌هایی است، ارسال گل لیسیانتوس می‌تواند نشان دهنده این باشد که در کنار آن فرد هستیم و او را در این موقعیت دشوار تنها نمی‌گذاریم. اگر این گل را ترجیح می دهید، باکس گل ترحیم سفید لیسانتوس، یا باکس گل مناسب ترحیم سفید حاوی گل های لیسانتوس و داوودی را به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید انواع پایه گل ترحیم و تسلیت گلفروشی آنلاین سولین بازار

بهترین گل مناسب ترحیم و عزا

در این مقاله به صورت کامل به گل مناسب ترحیم و تسلیت و نحوه انتخاب بهترین گل برای ترحیم و تسلیت توضیح دادیم .به ۵ نوع گل ترحیم تسلیت، معانی و مفاهیم آنها نیز پرداختیم.

بطور کلی برای مراسم خاکسپاری و مراسم ترحیم در مساجد بهتر است که پایه گل و تاج گل ترحیم سفارش داده شود، اما برای مراسم هایی که در منزل برگزار می شود و یا برای ارسال گل پس از مراسم ترحیم به خانه و محل کار متوفقی ، خرید سبد گل ترحیم، سفارش باکس گل و گلدان گل مناسب می باشد.

خرید انواع گل و گیاه از گل فروشی آنلاین سولین بازار

ما در گلفروشی آنلاین  سولین بازار مجموعه ای از محصولات مناسب برای مراسم ترحیم و عرض تسلیت را با جدیدترین دیزاین های روز و در قیمت های متنوع توسط خلاق ترین دیزاینرها، گل آرایی کرده ایم تا شما عزیزان بتوانید به راحتی زیباترین مدل گل مناسب ترحیم را در زمان کوتاه و به صورت فوری در تهران و شهرستان ها سفارش دهید .

چه گلی برای عرض تسلیت مناسب است؟

گل ها معانی خاص خود را دارند و هرکدام نشانه و بیانگر احساسی خاص هستند. برای عرض تسلیت انتخاب گل های لیلیوم، گلایل، و رز سفید بسیار هوشمندانه خواهد بود.

آیا برای مراسم ختم فقط باید تاج گل بخریم؟

خیر، شما می توانید متناسب با بودجه و مراسمی که قصد شرکت در آن را دارید باکس گل، سبد گل و حتی دسته گل مناسب ترحیم را تهیه کنید.

چگونه برای مراسم ختم تاج گل سفارش دهیم؟

شما عزیزان کافی است به سایت یا اپلیکیشن گلفروشی آنلاین سولین بازار مراجعه کنید و تاج گل های مختلف و متنوع را بررسی کنید و به راحتی بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

برای عرض تسلیت چه بنویسیم؟

برای نوشتن پیام تسلیت دقت کنید که حتما اسم مخاطب خود را درست و واضح ذکر کنید، همچنین پیامی تاثیرگذار و کوتاه را آماده کنید و در انتها فراموش نکنید که نام خود به نحوه ی که قابل رویت باشد، روی کارت درج کنید.

مریم صالحی
مریم صالحی
نظر شما در مورد این مقاله چیست؟
دیدگاه شما بعد از تائید توسط پشتیبانی سولین بازار نمایش داده خواهد شد .

×
ورود | ثبت‌نام
لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
ورود شما به معنای پذیرش شرایط سولین بازار و قوانین می باشد
سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)